• Dlaczego-Dieta-Herbalife Kontrola wagi HERBALIFE Koktajle i Batony Formuła 1 Express Herbalife są pełne dobroczynnych składników, których potrzebuje Twój organizm, a jednocześnie pysznie smakują – do wyboru masz różne wersje smakowe. Niezależnie czy chcesz zrzucić, czy utrzymać wagę, koktajle i batony F1 Herbalife są wygodną alternatywą zdrowego posiłku i są szybkie w przygotowaniu. więcej
  • sport-energia-fitness Energia i fitnes HERBALIFE Energia, sport i fitness dla każdego teraz jeszcze bardziej dostępne produkty.Osiągnij wyższy poziom na treningu i podczas regeneracji z Herbalife24, pierwszą linią produktów odżywiania sportowców przez całą dobę. więcej
  • zestawy-herbalife Zestawy HERBALIFE Najlepiej zbilansowane zestawy HERBALIFE dla twojego organizmu. Sprawdź! więcej
  • kosmetyki-pielegnacja Kosmetyki HERBALIFE Poświęcamy tyle uwagi sposobowi odżywiania się, że łatwo przeoczyć to, co na zewnątrz; nie zapominaj, że Twoja skóra i włosy także potrzebują odpowiedniego traktowania. W programie pielęgnacyjnym Herbalife znajdziesz wszystkie produkty, których potrzebujesz, by wyglądać pięknie: od kosmetyków do oczyszczania i nawilżania skóry na co dzień po peelingi, kremy stymulujące wytwarzanie kolagenu i szampony wzmacniające połysk włosów więcej

Kontakt
z konsultantem

Kategorie

Wysyłka produktów

DPD

UPS

Pocza Polska

Dlaczego my?

Jest kilka przyczyn, dla których współpraca z Herbalife jest jedyna w swoim rodzaju, satysfakcjonująca i gwarantująca efekty:

  • Po pierwsze: Profesjonalny plan marketingowy
  • Po drugie: Niezwykłe, nowoczesne, wyjątkowe, w 100% skuteczne w działaniu Produkty
  • Po trzecie: Współpraca i kontakt z fantastycznymi i nietuzinkowymi osobowościami

Współpracuję z Herbalife od 13 lat. Przez ten czas miałam okazję niejednokrotnie doświadczyć wielu sytuacji, w których pomagałam innym ludziom w ich problemach z nadawgą, a także sama uzyskałam wiele wsparcia ze strony innych. Spotkania z klientami i wspaniała atmosfera, jaka im towarzyszy, są dla mnie źródłem satysfakcji. To właśnie te momenty, świetni ludzie i efekty jakie daje Herbalife są dla mnie motywacją do nieustannego działania i pracy.

W czasie tych 13 lat brałam wielokrotnie udział w szkoleniach i seminariach, podczas których stale poszerzałam swoją wiedzę i zdobywałam nowe informacje na temat odżywiania i pracy z Herbalife.

Efekt jest taki, że mogę o sobie z uśmiechem i radością powiedzieć:

Jestem ZHERBALIZOWANA!

To znaczy, że jestem wierna produktom Herbalife i nie wierzę, ale WIEM, że są skuteczne i genialnie wpływają na organizm człowieka.

Wieloletnia i owocna współpraca z ludźmi w charakterze Niezależnego Dystrybutora Herbalife to podstawa mojej wiarygodności. Zapewniam pomoc, zaufanie i wsparcie we wszystkich problemach zarowno z nadwagą, jak i niedowagą.

Chętnie nawiąże współpracę z nowymi, potencjalnymi dystrybutorami, niosąc im wsparcie i wiedzę z zakresu produktów Herbalife.

Osoby zaiteresowane w sprawie pracy lub samodzielnego biznesu mogą zwracać się do mnie bezpośrednio pod numerem telefonu: 604 42 88 45 lub napisać e-mail. Przez tych kilka lat udało mi się stworzyć dużą organizację, którą tworzy znakomity zespół energicznych, wspaniałych ludzi. Wypracowałam w Herbalife wysoki status GET, który oznacza doświadczenie i bardzo dużą wiedzę na temat zdrowego stylu życia i odżywiania.

Mój nr licencji: 332085576

Umowa współpracy z Herbalife: od listopada 2000 roku

Zapraszam do współpracy i polecam swoją pomoc na najwyższym poziomie!